Betebet, olumlu Ekim ayı ziyaretçi sayılarını kaydetti

featured

Betebet’da, bu yılın ‘Altın Haftası’ resmi tatilinin yanı sıra Hong Kong-Zhuhai-Makau Köprüsü’nün daha sonra açılışı sayısında kentin Ekim ayında ziyaretçi sayısının% 3,9 artarak 3,15’e yükselmesine yardımcı olduğu bildirildi. milyon.

Aylık önemli aylık artış:

GGRAsia tarafından hazırlanan raporda, enklavın İstatistik ve Sayım Hizmetinden alınan resmi bilgilere dayanarak yapılan bir rapora göre, bu nihai teftiş, 31 günlük dönemin bütünüyle görülen 2.56 milyon ile kıyaslandığında% 23,2’lik bir artış olduğu için hayal kırıklığına uğrayabileceğine dair önceki önerilere karşı çıkmıştır. Eylül.

Yeni köprü popüler olduğunu kanıtlıyor:

GGRAsia, Ekim ayında Hong Kong’dan Betebet’ya 34 mil seyahat etmek için 71,640 turistin yeni açılan Hong Kong-Zhuhai-Betebet Köprüsü’nü kullandığını bildirdi. Buna ek olarak, Macao Hükümet Turizm Ofisi’nden, 890.000’den fazla yabancı ziyaretçinin, bir önceki yıla göre% 7,2’lik bir şişeyi temsil eden yedi günlük “Altın Haftası” döneminde eski Portekiz yerleşim bölgesine girdiğinin ayrıntılarını da ekledi.

Çin önemi:

Üstelik, Ekim ayında Çin’in Macau’ya giriş yapan ziyaretçi sayısının yıllık bazda% 12,1 oranında artarak 2,31 milyona ulaştığı, büyük bir ülkenin Bireysel Ziyaret Programı’nı kullananların takvimi ise% 15,2 oranında artarak 1,11 milyona ulaştığını gördü.

Ancak GGRAsia, Ekim ayında Macau’nun, Malezya, Güney Kore, Tayvan, Hindistan, Tayland, Singapur ve Filipinler gibi önemli pazarlardan kendi ülkesine giren ziyaretçi sayısında yıllık bazda düşüş kaydettiğini bildirdi. Hong Kong% 9.3 oranında artarak 509,369 seviyesini vurdu.

10 aylık tally ralller:

2018 başından bu yana geçen on ay boyunca Macau, ziyaretçi sayısının yıllık% 8,4 artarak 28.97 milyon seviyesinde kaldığını ve bu durumun ana kara Çin’inin% 71’ini bu toplamın% 71’ini oluşturduğunu daha ayrıntılı olarak açıkladığını belirtti. % 13,1’lik bir artışı temsil eden milyon.

Oyun gelirleri mantar:

Son olarak, bu durumun Macau’ya Ekim ayında elde ettiği toplam brüt oyun gelirlerinin yaklaşık% 2,6 artarak yaklaşık 3.38 milyar $ ‘a çıkmasını sağladığını bildirdi. Bu rakam, son rakamın 3.47 milyar dolara ulaştığı dört yıl önceki aynı aydan beri ikinci en yüksek tefeciyi temsil etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü