Betebet ilk markalı oyun Nitro Circus’u duyurdu

featured

Online slot oyununu pompalayan bir adrenalin arayan oyuncular Betebet tarafından Nitro Circus’dan başka bir yere bakmamalıdır. Yeni başlık, en iyi dublör ve çılgın araçlar da dahil olmak üzere, en büyük Nitro Sirki yıldızlarına sahip, geliştirici tarafından ilk defa markalanmış başlıktır. Çevrimiçi slot, kaliteli bir temel oyun ve ekstra dönüşler, ayrıca Nitro Jump round, benzersiz bir bonus turu içerir!

Eğlence dolu Heyecan:

Bu oyunu oynarken, oyuncular eğlence ve heyecan yaşayabilecekler. Nitro Jump bonus oyununda, oyuncular yedi araçtan birinde havada uçabilir, yol boyunca çarpanları ve para kazanırlar!

Betebet’e göre…

Oyuncular, bonus oyunlarına scatters ve koleksiyonlarla erişebilirler. Oyun sırasında üç risk seviyesi arasında seçim yapma seçeneği de mevcut. Bonus atlama için alınan hız arttıkça, daha yüksek çarpanlar sağlanabileceğinden ödül de o kadar büyük olur. Ancak, oyuncular da küçük ödül para ile başarısız ve çökme riskiyle karşı karşıya!

Nitro Jump için, oyuncuların aynı araçtan beşini toplaması gerekecek. Beş toplanan oyuncu, parkurda bir koşuya sahip olacak. Bu tür araçlar bir sallanan at, uzanmış koltuk sandalye, mini araba ve küvet bulunmaktadır.

Ekstra döner yuvarlak:

Çarkları döndürürken, nitro bomba sembollerini göreceksiniz. Bu semboller, ekstra dönüşler kazanmak için görmek istediğiniz şeydir. Beş bomba 30 ekstra dönüşle sizi ödüllendirecek, dördü ise 20 alacak. 10’luk sette en yüksek dönüş ayarına başlamak için sadece üç bomba kazanın.

Nitro Circus’un makaralarında altın ateşli bir vahşi de bulunabilir. Kazanan kombinasyonlar oluşturmaya yardımcı olmak için semboller tüm normal sembollerin yerini alacak şekilde iz bırakarak izleyiniz.

Yeni Nitro Sirk oyununun lansmanı, markanın Casino Barcelona ile bir içerik anlaşması yayınlamasından birkaç gün sonra gerçekleşti. Yeni anlaşma Betebet’in İspanya’daki varlığını sağlamlaştırmaya yardımcı olacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü