Betebet slot oyununun yeni Pearl’unu duyurdu

featured

En popüler çevrimiçi yazılım geliştiricisi olan Betebet, yeni bir online slot oyunu daha duyurdu. Orient Pearl ile oyuncular, heyecan verici 5-slot oyunlarında bir inci avına, Orient’in mistik dünyasına erişebilecekler. 10 ödeme çizgisi boyunca kazançlara erişmek için makaralarda doğru sembol kombinasyonlarını bulun.

Scatters ve Vahşi Semboller:

Oyun sırasında, oyuncular kazanan kombinasyonlar oluşturmaya yardımcı olacak bir dağılım ve vahşi sembolü erişebilir. Dağılım, yeşil bir ejderha ve altın bir kuş içeren eşsiz bir yin ve yang sembolüdür. Bu sembolün beşi 500 jeton ödüllendirirken, dördü 200 jeton kazanır. Makaralardaki üç veya daha fazla scatter 12 ekstra dönüş sağlar.

Betebet’e göre…

Vahşi sembolü güzellik hanımefendi. Makaralar üzerinde genişleyecek ve kazanan kombinasyon oluşturmak için dağılım dışında başka sembollerin yerini alacak güce sahip olacak. Vahşi, sadece 2., 3. ve 4. makaralarda bulunabilir. Ekstra dönüşler sırasında, vahşi daha iyi kazançlar için yüksek ödeme sembollerini yükseltir.

 Şanslı Leydi Katılıyor:

Orient’in yeni incisi, bu ayın başlarında duyurulmuş olan Betebet’in klasik bir yaratılışına katıldı, Lucky Lady. Klasik tarzda oyunda, oyuncular çan, kiraz, bar ve 7’ler gibi geleneksel sembollere erişebilir. Oyuncuların her spin’i ile oyuncuların oyun için daha fazla para kazanarak ilerici bir ikramiye kazanma şansı var!

Her iki yeni oyun da en iyi yazılım geliştiricisinin beceri ve deneyimini gösteriyor. 2018’in kapanmasıyla birlikte, oyuncular, şirketin son gelişmeleri ve sürümleri sayesinde, bir ton yeni içeriğe erişebiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü